What we will take with us from mökki week

Nädal Soomes Kimmo vanemate juures . Mida me võtame endaga kaasa ? See nädal on kirju nagu liblikas ja täis väikesi aga armsaid mälestusi . Lahe on vaadata kuidas Kimmo ja isa teevad koos tööd . Neid vaadates saad aru kui sarnased nad on – mõlemad oskavad teha mis töid iganes  , nad mõlemad on hästi sotsiaalsed ja väike kurat ilmis , ja kindlasti on nad samasugused äkilised .Kimmole on kindlasti tähtsad õhtused jutuajamised emaga . Kõik juba magavad ja nemad kahekesi istuvad terrassil pimedas ja jutustavad .

Kindlasti käib selle nädal juurde igaõhtune saun ja paljalt järve jooksmine . Siis väike õhtugrill ja niisama õhtu nautimine .

Margi jaoks on selle koha nimi Pauli & Seija spläsh world , sest kümme korda päevas jookseb ta paljalt ja sumaki järve nii et vett pritsib igale poole . Siit sillalt õppis Mark korralikult hüppama .

Kindlasti jäi meelde spontaane ööujumine  , Kimmo karuputkest tehtud pihlakamarja püss oli Marki jaoks kõige lahedam asi mida oli näinud . Terve tee oli suur sõda ja nii sõjameestel kui tsiviilisikutel olid käed siniseid plekke täis aga see lõbu oli köike seda väärt.

Lahe on see  et Erik õpib alati midagi uut ja tahab koos meestega kogu päevä tööd teha . Seekord trimmerdas esimest korda ja oli suureks abiks uue kai tegemisel. Tema jaoks oli tippsündmuseks saekaatris käimine kui ümberringi oli palju uugavaid masinaid .

Kindlasti jäävad meelde öösel ärkamine ja kail oranzi kuu vaatamine , pesupesemine pesumasinaga mis ei olnud automaatne  , hommikuse uduse järve pildistamise koolitus ( mis jälle läks kurtidele kõrvadele sest olen nii kannatamatu ja lõpuks teen pilte ikka automaadiga .aga Kimmole tänud et ikka jaksab üritada ) , rakovalkeet , Kimmo ja Marki õhtused jutuajamised ja möllamised.

Viikko Kimmon vanhempien mökillä . Mitä me odetaan tästä mukaan . 

Se viikko on aina värikäs kun kesäperhonen , täynnä kivoja pikkumuistoja. On kiva kattoa miten Kimmo ja isä tee yhdessä töitä . Ja heitä katoessa huomaat kuinka samanlaiset he ovat  – osaavat kaikkea , on super sosiaaliset , molemmalla pikkupilke silmässä ja samanlaiset äkkipikäiset ☺️

Kimmolle on varmaan tärkeät iltaistumiset äidin kanssa pimeällä kuistilla . Kaikki menee nukkumaan ja he kahestaan istu ja puhuu. Jokaiseen iltaan kuullu iltasauna ja nakuna järveen sukeltaminen .Sen jälkeen pikku makkaraangrillaminen .

Margille on se mökki Pauli & Seija spläsh world missä saa kymmenen kertaa päivässä hyppää nakuna järveen ja nauttia pitkään vedessä olemisesta .

Oli kiva kun menimme etsimään kesäkukkia ja Kimmo teki karhuputkesta pyssyt . Ammuksina olivat tuoret pihlajamarjat . Sodassa haavoituivat niin sotilat kun tsiviilit mutta se oli kaikki sen arvoinen.

Erik oppii täällä aina jotain uuttaa . Täällä kertaa hän trimmeroi ensimmäistä kertaa ja auttoi miehiä laiturin valmistamisessa.

Varmasti muistetaan spontaani yöuinti , souturetket järvellä , Markin puoli väkisin oppimiset ja kirjan lukeminen 📖 , yöllä heraaminen ja laiturilla ison oranssin kuun tuijottaminen , aamulla usvan kuvauskurssi vaikka olenkin ihan mahoton oppilas ( Kimmolle isot kiitokset että viitti vieläkin yrittää. ) , rakovalkeet ja ihana iltaa rannalla

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Pesupäev
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Aamu usva . Hommikune udune järv
image
Töömehed
image
Emakeel on niii raske ! Äidin kieli on niiiiiin vaikea

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

image
😄
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Veidi pidi puhkuse ajal teha tööd ! Vähän piti tehä lomaan aikana töitä. Loman aikana Kimmosta tuli Trafotekin ostopäälikkö

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Cheers ! Life is goood !
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Kimmo & boys quality time
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Kippis hyvälle lomalle !
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Oli ihana loma ! Oli tõesti väga mõnus puhkus

Kiitos Pauli & Seija , oli ihana viikko ! ❤️

One Comment Add yours

  1. verkkir says:

    Ihanat ja iloiset kuvat, kesälämmin kirjoitus!❤️❤️❤️

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s